info@payon-co.com
سالن-زیبایی-آرایشگاه-سالن-زیبایی-آموزشگاه-آرایشگری-شرکت پایون سمینار آرایشگری پکیج آموزش آرایشری مدرک بین المللی آرایشگری

سالن های زیبایی مرکز آموزش کمپانی پایون

بزرگترین مرکز آرایشی زیبایی در خاورمیانه
عضو اصلی انجمن های آرایش زیبایی امارات و مالزی
بیش از 25 شعبه در کشور های امارات، ایران، مالزی و روسیه
تنها مرجع ثبت و برگزاری سمینارهای بین المللی آرایشی در خاورمیانه

امروز ۱۸ /۰۱ /۱۳۹۹
افتتاح سالن زیبایی شعبه ابوظبی
برگزاری دوره های آموزشی رنگ و لایت الحلیه امارات
اعزام دوره سیزدهم آموزشی هنرجویان به کشور مالزی
اعطای مدرک الحلیه هنرجویان در اکتبر 2018

رنگ مو

 رنگ کردن مو از آن حوزه های تخصصی در هر سالن زیبایی و آرایشی به شمار می رود که به تخصص و مهارت بالا نیاز دارد

تنوع رنگ مو های مورد استفاده در سالن های زیبایی عریس در کنار خلاقیت و تجربه آرایشگران عریس باعث به وجود آمدن مدل های متنوعی شده است و در کنار آرایش مو، میتواند شخصیت تازه ای به شما ببخشد.

تکنیک رنگ مو امری پیچیده و در عین حال هنری است که برای کسب موفقیت در آن نیاز به دانش ، مهارت ، تجربه و مهم تر از هرچیزی خلاقیت است.

برای داشتن ظاهری جذاب و منحصر به فرد یکی از اصلی ترین و مهمترین عوامل تاثیرگذار رنگ مو است ، آرایشگران متخصص در سالن های زیبایی عریس جدیدترین  و خاص ترین مدل های  رنگ مو را با بکارگیری  15 سبک اختصاصی به بانوان عزیر ارائه میدهند.

عریس انواع رنگ موهای جسورانه و خاص، رنگ های شیک و کلاسیک ، رنگ موهای تیره و روشن را متناسب با سلیقه و استایل هر شخص به کار میگیرند .

مشینگ و لایت مو

سالن های زیبایی عریس با استفاده از انواع سبک های لایت و مش در مو بهترین راه را برای ایجاد تنوع در مو و جذابیت چهره را دوچندان کند

مشینگ را عمل روشن کردن لایه هائی از مو را می گویند که برای یک قسمت و یا تمام قسمت های موی سر انجام شود و امری است بسیار ظریف که زیبائی آن بستگی به دانش ، ذوق و سلیقه و مهارت آرایشگر دارد ، در سالن های زیبایی عریس مش با انواع سبک گرد، تکه ای ، شانه ای ، اسپیشالیز ، سادن و آغشته انجام میشود که سبک های اسپیشالیز و سادن و آغشته بصورت اختصاصی و تنها در سالن های زیبایی عریس اجرا میشوند.

فرایند لایت مو به معنای ایجاد رگه های روشن و تیره در لا به لای موهای سر است ، لایت مو به همراه  یک آرایش ساده می تواند چهره ی شما را زیباتر کرده. البته باید توجه داشته باشید که لایت یک کار کاملا تخصصی است که در سالن های زیبایی عریس  مدل های جدید و متنوعی به شما پیشنهاد خواهد شد که قطعا نتیجه ی کار بهتر خواهد شد. آرایشگران حرفه ای در سالن های زیبایی عریس انواع لایت مو از جمله : لو لایت (Low light) ، هایلایت (High light) ، سان لایت (Sun light) ، مون لایت (Moon light) ، هاف لایت (Half light) ، مووی لایت (Movie light) ، لایت پیکس لیشن را با جدیدترین متد ها ارائه می دهند.

تلفن تماس:

ایمیل:
info@payon-cartel.ir
payon.cartel@gmail.com

logo-samandehi