info@payon-co.com

مرکز توسعه جهانی خدمات آرایشی زیبایی پایون

بزرگترین مرکز آرایشی زیبایی و برگزار کننده تورهای آموزشی جهان
عضو اصلی انجمن های آرایشی زیبایی امارات ، مالزی و روسیه
بیش از 25 شعبه سالن زیبایی و مرکز آموزشی در سطح بین الملل
تنها مرجع برگزاری سمینار و دوره های آرایشی در جهان با اعطا مدرک بین المللی آرایشگری

گمپانی آرایشی پایون سالن زیبایی عریس مرکز آموزش پایون شرکت توسعه جهانی خدمات آرایشی زیبایی بانوان پایون کمپانی پایون
امروز ۱۸ /۰۱ /۱۳۹۹
افتتاح سالن زیبایی شعبه ابوظبی
برگزاری دوره های آموزشی رنگ و لایت الحلیه امارات
اعزام دوره سیزدهم آموزشی هنرجویان به کشور مالزی
اعطای مدرک الحلیه هنرجویان در اکتبر 2018

دیزاین مو- شینیون

امروزه شنیون تبدیل به یک هنر و تکنیک در آرایش مو شده است به طوری که آرایشگران حرفه ای عریس در سالن زیبایی بخش بزرگی از هنرهای آرایشگری خود را با ارائه به روزترین مدل های شینیون نشان داده و به رخ می کشند.

عریس جدیدترین و زیباترین مدل های شینیون را با استفاده از سبک های اختصاصی در مدل های باز ، نیمه باز و بسته از قبیل  شینیون های خطی ، شینیون های ترکیبی ، مدل های شینیون سلطنتی ، مدل های شینیون ساده ، شینیون های اروپایی و  عربی ، مدل های شینیون عروسکی  ، مدل های  شینیون خامه ای و قوس دار ، مدل های شینیون فرانسوی و … ارائه میدهد .

موسسه زیبایی عریس به پشتوانه ی سال ها تجربیات مدیران خود اکنون با ابداع جدیدترین سبک ها ، مدل های دیزاین مو بعنوان یکی از بزرگترین و برترین مراکز زیبایی بانوان در کشور های امارات،مالزی،روسیه و ایران در این عرصه فعالیت میکند.

بافت مو

از پرطرفدار‌ترین مدل های مو انواع بافت مو هستند که همه در هر سنی می‌توانند از آن استفاده کنند و  محدودیت سنی ندارد. این روز‌ها مدل‌های متنوع و زیبایی برای بافت مو مرسوم شده که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند.

انواع سبک های بافت مو عریس از جمله : بافت مو آفریقایی، بافت مو آبشاری یک طرف ، بافت مدل تیغ ماهی ، بافت مو ترکیبی ریز و درشت ، بافت مو به روش فرانسوی ، بافت مو خطی کنار سر ، بافت مو حصیری ، بافت مو فرق وسط و … در سالن زیبایی عریس ارائه میگردد.

 بخش مو در تمامی شعب آرایشگاهی عریس و همچنین در تمامی مراکز سالن های زیبایی عریس در کشوهای ایران، مالزی ، روسیه  و امارات متحده عربی کلیه خدمات بافت موی حرفه ای با بیش از 70 سبک و مدل را ارائه می گردد

تلفن تماس:

ایمیل:
info@payon-cartel.ir
payon.cartel@gmail.com

logo-samandehi