info@payon-co.com
سالن-زیبایی-آرایشگاه-سالن-زیبایی-آموزشگاه-آرایشگری-شرکت پایون سمینار آرایشگری پکیج آموزش آرایشری مدرک بین المللی آرایشگری

مرکز توسعه جهانی خدمات آرایشی زیبایی پایون

بزرگترین مرکز آرایشی زیبایی و برگزار کننده تورهای آموزشی جهان
عضو اصلی انجمن های آرایشی زیبایی امارات ، مالزی و روسیه
بیش از 25 شعبه سالن زیبایی و مرکز آموزشی در سطح بین الملل
تنها مرجع برگزاری سمینار و دوره های آرایشی در جهان با اعطا مدرک بین المللی آرایشگری

گمپانی آرایشی پایون سالن زیبایی عریس مرکز آموزش پایون شرکت توسعه جهانی خدمات آرایشی زیبایی بانوان پایون کمپانی پایون
امروز ۱۸ /۰۱ /۱۳۹۹
افتتاح سالن زیبایی شعبه ابوظبی
برگزاری دوره های آموزشی رنگ و لایت الحلیه امارات
اعزام دوره سیزدهم آموزشی هنرجویان به کشور مالزی
اعطای مدرک الحلیه هنرجویان در اکتبر 2018

خدمات میکرو و هاشور ابرو

امروزه تاتوی ابرو یکی از پرطرفدارترین بحث ها در میان خانم ها  است.همان طور که میدانید تاتو اسم کلی خدمات ابرو است که شامل هاشور ابرو ، سایه ابرو ،میکرو پگمنتیشن و میکرو بلدینگ می باشد.

هاشور ابرو نوعی تاتوی ابرو می باشد با این تفاوت که هاشور ابرو کاربرد متفاوتی نسبت به تاتوی ابروی معمولی دارد.هاشور ابرو تکنیکی تازه برای قرینه سازی ابروهاست که موجب مشود به ظاهر شما زیبایی جدیدی بدهد. هاشور ابرو به دو روش سنتی و مدرن در سالن های زیبایی عریس صورت می گیرد.

سالن های زیبایی عریس مفتخر است که به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات هاشور ابرو به دو روش  میکرو پگمنتیشن و میکرو بلدینگ می باشد.

قرینه سازی ابرو

امروزه هاشور ابرو با استفاده از دو روش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ صورت می گیرد . هر دوی ای روش ظاهری طبیعی به چهره می بخشد اما دارای تفاوت های جزیی با یکدیگر هستند .

ظاهر هاشور در هر دو روش تقریبا یکسان است اما ماندگاری هاشور در آن متفاوت است .از این رو در سالن های زیبایی عریس با توجه به انتخاب مشتریان عزیز این روش ها ارائه می گردند.

متخصصین با تجربه در سالن های زیبایی عریس با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی هاشور ابرو در محیطی کاملا بهداشتی و مواد یک بار مصرف و با استفاده از طیف گسترده ی رنگ های طبیعی جزء برترین سالن های زیبایی می باشد.

تلفن تماس:

ایمیل:
info@payon-cartel.ir
payon.cartel@gmail.com

logo-samandehi